Хмельницький, Панаса Мирного 1\2
(098) 868 22 82
workmobile@i.ua

Коли потрібна перепрошивка телефону

Наша майстерня пропонує всі види ремонту мобільних телефонів і планшетів з використанням сучасного обладнання.

Коли потрібна перепрошивка телефону

Що таке прошивка телефону?

Прошивка (англ. Firmware) це програмне забезпечення, яке заставляє злагоджено працювати всі функції апарату. Вона складаться з набору програмних файлів, які разом представляють з себе операційну систему.

В яких випадках телефону чи планшету потрібна перепрошивка?

Ви можете зрозуміти, що на телефоні або планшеті злетіла прошивка по наступних симптомах:

  • Апарат не завантажується і не вмикається. Причин звісно може бути багато. Одна з них – злетіла прошивка.

  • Зависає на завантаженні android, “яблуці” чи на логотипі виробника пристрою.

  • Телефон глючить так, що ним неможливо користуватись. Вискакують помилки. В цьому випадку, скоріш за все, може допомогти чистка пам’яті або самостійне повне скидання налаштувань (перш за все, збережіть всю необхідну інформацію, в іншому випадку вона буде втрачена).

  • Телефон не завантажується після спроби оновлення. Це означає, що під час оновлення щось пішло не так і прошивка злетіла.

Які бувають прошивки?

Прошивки бувають офіційні і неофіційні (кастомні). Офіційна прошивка – це ПЗ, створене виробниками Вашого апарату. Офіційні прошивки відрізняються стабільністю і надійністю в роботі.

ПЗ, створене сторонніми програмістами, народними умільцями і незалежними компаніями — це кастомна прошивка телефона. Безумовно, плюси в таких прошивках є (нові корисні функції, зручний інтерфейс, новіша версія і т.д.), але ніяких гарантій коректної і безперебійної роботи Ви не отримаєте. Рекомендую встановлювати тільки офіційні прошивки, неофіційні тільки за деяких винятків, наприклад на деякі телефони, привезені з-за кордону, немає офіційної прошивки з підтримкою української чи російської мови, а в кастомних є.

Як перепрошивається телефон?

Перепрошивається телефон з допомогою спеціальних програм, іноді з застосуванням спеціального обладнання (програматорів). Телефон підключається до комп’ютера через програматор і встановлюється нове ПЗ.

Чи можна самостійно перепрошити телефон?

Так. Більшість сучасних телефонів не потребують додаткового обладнання для оновлення прошивки. В багатьох смартфонах можна оновитись прямо з меню налаштувань, але таке оновлення часто не допомагає вирішити деяких проблем. Краще перепрошити через комп’ютер. Прошивку, програму і драйвера можна знайти і завантажити в інтернеті. Також потрібно знайти інструкцію по прошивці конкретно Вашої моделі. До прикладу як прошивати мобільні телефони Samsung. Але якщо немає часу розбиратись, чи боїтесь поламати свій пристрій (під-час неправильної прошивки таке можливо), зверніться до майстра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *