Хмельницький, Панаса Мирного 1\2
(098) 868 22 82
workmobile@i.ua

Що робити, якщо телефон попав у воду

Наша майстерня пропонує всі види ремонту мобільних телефонів і планшетів з використанням сучасного обладнання.

Що робити, якщо телефон попав у воду

Якщо мобільний телефон впав в воду чи був залитий, то швидше за все, після того як Ви його звідти дістанете, він буде вже відключеним, або ж почне “тупити”, зависати чи взагалі не реагувати на ваші натискання. Все ж в будь-якому випадку шанс на його порятунок є.

Як врятувати телефон, який потрапив у воду?
 
Після попадання в апарат води, частіше за все, він самостійно відключиться. Якщо цього не сталося, негайно вимкніть його, а також вийміть з нього батарею, якщо вона з`ємна. Це необхідно для запобігання короткого замикання. Враховуйте, що не у всіх телефонах вийде самостійно витягти батарею. Не ставте телефон на зарядку! Якщо Ви хочете зберегти Ваш телефон в робочому стані, наступним вашим кроком повинен бути похід в сервісний центр, де телефон розберуть, почистять від вологи і протестують на працездатність. Чим швидше Ви це зробите, тим краще, так як ремонт і заміна мікросхем, постраждалих від корозії може вилитись в більшу суму. Якщо ж телефон не дуже шкода, то можна поекспериментувати і спробувати народні методи: Для того щоб добре просушити телефон, деякі знавці рекомендують положити його в сухий рис. Також, Ви можете сушити  його феном, пилососом чи положити на батарею. Але в більшості ці методи не працюють, рис вбере воду тільки ту що на поверхні телефону і він може виглядати сухим, а в середині вода залишиться. Нагрівати можна тільки телефон без акумулятора, адже це вибухонебезпечно, але в більшості сучасних смартфонів дістатись до нього в домашніх умовах важко. Також не витрушуйте з нього рідину – при трясці вона може проникнути під усі мікросхеми на платі.

Отже якщо в телефон потрапила волога, виходи два: або нести в сервісний центр на чистку, або просто відкласти вимкнений телефон на декілька днів і не чіпати, з надією що волога не проникла дуже глибоко і випарувалась. е глибоко і випарувалась.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *